Rīgas mākslas telpa

Radošā darbnīca bērniem kopā ar mākslinieci Ingu Erdmani

27.11.2022. 12.00-13.00

Mākslinieces Ingas Erdmanes radošā fotokolāžas darbnīca “Nākotnes scenāriji.”
*Darbnīca notiks latviešu valodā.


Darbnīcas ietvaros domāsim, ko pielikt, ko nogriezt un ko samainīt vietām, lai nākotne būtu labāka? Darbnīcas laikā dalībnieki pētīs izstādi, lai no tās iedvesmojoties konstruētu nākotnes scenārijus par apkārtējo visi. Katram no dalībniekiem kopā ar mākslinieci būs iespēja kā ar burvju nūjiņu radīt savas versijas par notikumiem nākotnē.


Darbnīca paredzēta bērniem no 8 gadu vecuma.
Darbnīca ir bez maksas ar derīgu ieejas biļeti izstādē.

Radošā darbnīca ir daļa no izstādes “Dekoloniālās ekoloģijas” publiskās programmas, kas veltīta pieejamības un sociālās iekļaušanas jautājumiem. Ar mērķi stiprināt iekļaujošu sabiedrību, publiskās programmas notikumi veidoti, lai izstādi pieredzētu arī cilvēki, kuriem kultūras pasākumu apmeklēšana ir apgrūtināta vides nepieejamības vai sociālās atstumtības riska dēļ. To norisi atbalsta programma “Radošā Eiropa” projekta “Līdzību salas: kolektīva rokasgrāmata ilgtspējīgām un iekļaujošām mākslas institūcijām” ietvaros.
Izstādes atbalstītāji un partneri: ES programma “Radošā Eiropa”, Valsts kultūrkapitāla fonds, Latvijas Kultūras ministrija, Rīgas Dome, Mondriāna fonds, Ziemeļvalstu Kultūras punkts, Igaunijas Kultūrkapitāla fonds, Igaunijas Republikas vēstniecība Rīgā, Latvijas Dabas fonds, Pasaules Dabas Fonds, Zaļā brīvība, LODE, Getliņi EKO, RIXCl Dailes teātris, Ventspils Starptautiskais Radioastronomijas Centrs