Rīgas mākslas telpa

Nodarbības bērniem

PROGRAMMA:

27.11.2022.

plkst. 12.00

Radošā darbnīca bērniem kopā ar mākslinieci Ingu Erdmani.

Darbnīcas ietvaros domāsim, ko pielikt, ko nogriezt un ko samainīt vietām, lai nākotne būtu labāka? Darbnīcas laikā dalībnieki pētīs izstādi, lai no tās iedvesmojoties konstruētu nākotnes scenārijus par apkārtējo visi. Katram no dalībniekiem kopā ar mākslinieci būs iespēja kā ar burvju nūjiņu radīt savas versijas par notikumiem nākotnē.


Darbnīca paredzēta bērniem no 8 gadu vecuma.
Darbnīca ir bez maksas ar derīgu ieejas biļeti izstādē.


11.12.2022.

plkst. 12.00

Radošā darbnīca bērniem ar mākslinieci Sabīni Šnē.

Darbnīca paredzēta bērniem no 8 gadu vecuma.
Darbnīca ir bez maksas ar derīgu ieejas biļeti izstādē.

 

Radošā darbnīca ir daļa no izstādes “Dekoloniālās ekoloģijas” publiskās programmas, kas veltīta pieejamības un sociālās iekļaušanas jautājumiem. Ar mērķi stiprināt iekļaujošu sabiedrību, publiskās programmas notikumi veidoti, lai izstādi pieredzētu arī cilvēki, kuriem kultūras pasākumu apmeklēšana ir apgrūtināta vides nepieejamības vai sociālās atstumtības riska dēļ. To norisi atbalsta programma “Radošā Eiropa” projekta “Līdzību salas: kolektīva rokasgrāmata ilgtspējīgām un iekļaujošām mākslas institūcijām” ietvaros.
Izstādes atbalstītāji un partneri: ES programma “Radošā Eiropa”, Valsts kultūrkapitāla fonds, Latvijas Kultūras ministrija, Rīgas Dome, Mondriāna fonds, Ziemeļvalstu Kultūras punkts, Igaunijas Kultūrkapitāla fonds, Igaunijas Republikas vēstniecība Rīgā, Latvijas Dabas fonds, Pasaules Dabas Fonds, Zaļā brīvība, LODE, Getliņi EKO, RIXCl Dailes teātris, Ventspils Starptautiskais Radioastronomijas Centrs

 

PAR BĒRNU NODARBĪBU UN AKTIVITĀŠU PROGRAMMU:

Lai veicinātu bērnu izglītošanu mākslās, kā arī, lai attīstītu viņu prasmes, radošumu un ieinteresētu mūsdienu mākslas notikumos, izstāžu zāle “Rīgas mākslas telpa” piedāvā bērnu nodarbību un aktivitāšu programmu “Piloti”, kas ir cieši saistīta un pakārtota “Rīgas mākslas telpa”  notiekošajām izstādēm.

Katram bērnam pieejami iepriekš sagatavoti nepieciešamie materiāli nodarbības uzdevuma veikšanai. Dalības maksa ir EUR 7.00, kur iekļauti visi nodarbībai nepieciešamie materiāli un darba apģērbs.

Informācija un pieteikšanās pa tālruni +371 67026726 vai makslastelpa@riga.lv.