Rīgas mākslas telpa

Nodarbība bērniem “Stāsts par Latviju”

04.08.-18.08.2018.

Nodarbībā „Stāsts par Latviju” profesionāls pedagogs bērnus iepazīstinās ar latviešu tautas lietišķās mākslas stāstiem, pārrunājot mūsu daudzpusīgo daiļradi, tajā izmantotās zīmes un simbolus,  un to nozīmes. Bērniem būs iespēja radīt pašiem savu Latvijas stāstu, zīmējot, krāsojot, līmējot un iedvesmojoties no vairāk nekā 1100 meistaru darbiem, ko darinājuši 125 lietišķās mākslas kolektīvi.

Bērnu izglītojošā nodarbība „Stāsts par Latviju” ir saistīta ar tautas lietišķās mākslas izstādi “Radītprieks”, kuru bērniem būs iespēja izzināt, kā arī iemēģināt aušanas prasmes pie lielajām stellēm. Nodarbība ilgs līdz divām stundām. Dalības maksa par nodarbību ir 7 eiro, tajā iekļauti visi nodarbībai nepieciešamie materiāli un darba apģērbs. Bērnu vecāki šajā laikā ir laipni aicināti atstāt savas atvases pedagogu uzraudzībā un baudīt izstādi.

Jau ziņots, ka izstāžu zāle „Rīgas mākslas telpa” (Kungu ielā 3) turpina bērnu izglītojošo programmu „Piloti”, kurās nodarbību saturs tiek pielāgots katrai no izstādēm, kas tajā brīdī norisinās. Nodarbības notiek profesionāla pedagoga un viņa asistenta vadībā, tās paredzētas bērniem vecumā no 5 līdz 9 gadiem, nodrošinot visus nepieciešamos materiālus.

Nodarbībās vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam pieteikt dalībnieku savlaicīgi pa tālruni +37167026726 vai sūtot informāciju elektroniski uz e-pastu: makslastelpa@riga.lv, norādot nodarbību datumu.