Rīgas mākslas telpa

Nodarbība bērniem ar Margaritu Germani

01.03.2020.

“Rīgas mākslas telpas” izstādes “Metamorfoze” ietvaros šī gada 1. martā, plkst. 11.00 izstāžu zālē (Kungu ielā 3) notiks izglītojošās programmas “Piloti” nodarbība bērniem, ko vadīs izstādes māksliniece – tēlniece Margarita Germane.

Nodarbības laikā bērni kopā ar mākslinieci aplūkos laikmetīgās tēlniecības izstādi “Metamorfoze”, vienlaikus iepazīstoties ar gaismu un ēnu pasauli un vērojot kā izstādes objekti atainojas gaismā un kā savās ēnās. Pēc kopīgas sarunas par novēroto bērni varēs apgūt pūkaino stieplīšu locīšanu, tā radot savu iemīļotāko multfilmu tēlu portretus – līdzīgi kā māksliniece ir radījusi portretmaskas savā izstādē.

Nodarbība noris mākslinieces un izstādes kuratores vadībā. Tās mērķis ir iepazīstināt bērnus ar laikmetīgo mākslu tiem viegli uztveramā veidā, attīstot iztēli un smalko motoriku. Izglītojošās nodarbības paredzētas bērniem vecumā no 5 līdz 8 gadiem. Dalības maksa par nodarbību ir 7 eiro, tajā iekļauti visi nodarbībai nepieciešamie materiāli un darba apģērbs, kā arī abu izstāžu apmeklējums. Nodarbība ilgst divas stundas. Bērnu vecāki šajā laikā ir laipni aicināti atstāt savas atvases nodarbības pedagoga uzraudzībā un apmeklēt “Rīgas mākslas telpas” izstādes – Kristīnes Kutepovas “Redzējumi” un Margaritas Germanes “Metamorfoze”.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam pieteikt dalībnieku savlaicīgi pa tālruni 67026726 vai sūtot informāciju elektroniski uz e-pastu: makslastelpa@riga.lv, norādot nodarbību datumu.