Rīgas mākslas telpa

Literārie vakari "Aleksandra Čaka viesistabā"

14.10.-18.11.2021. 18:00

Lai radītu papildu šķautni izstādes "No Aleksandra līdz Čakam" ekspozīcijai un veicinātu jaunās paaudzes interesi par dzejnieku, viņa atstāto mantojumu un tā izpēti nākotnē, Izstāžu zālē "Rīgas mākslas telpa" 14. un 21.  oktobrī, kā arī 4., 11. un 18. novembrī plkst. 18.00 tiks organizēti pieci literārie vakari “Tikšanās Aleksandra Čaka viesistabā”. 
 
14. oktobris. K. Pētersone.
P. Pētersona leģendārā iestudējuma “Spēlē, Spēlmani!” tapšana un A. Čaka mūža pēdējās dienas.
 
21. oktobris. E. Raups un A. Robežnieks.
Čaka tulkojumi un mūzika.
 
4. novembris. J. Rokpelnis un J. Joņevs.
Čaks un bohēma.
 
11. novembris. M. Vilsons.
Mūžības skartie.
 
18. novembris. V. Daudziņš. Ieraksts.
A. Čaks. Konformisms un patriotisms.
 
 
Apmeklējot pasākumus, jāievēro valstī noteiktie epidemioloģiskie drošības noteikumi; pasākumu drīkst apmeklēt personas, kuras pasākuma norises dienā varēs uzrādīt derīgu Covid-19 vakcinācijas vai izslimošanas sertifikātu (“zaļais” drošības līmenis). Pie pasākuma ieejas būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments kopā ar derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu, kuru iespējams iegūt vietnē www.covid19sertifikats.lv.  
 
Organizē Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienība, Izstāžu zāle “Rīgas mākslas telpa” sadarbībā ar Aleksandra Čaka muzeju un Aleksandra Čaka biedrību. Atbalsta Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments un muzejs “Rīgas Jūgendstila centrs”.